Čerti s andělem – Vršovická děvčata ostudu neudělala

V sobotu 25.června se konal v tělocvičně TJ Slovan Praha již tradiční závod dívek Čerti s andělem. Letos byla konkurence opravdu veliká. Ve třech kategoriích soutěžilo celkem 200 děvčat ve věku od 5 do 10 let. Vršovice postavili 3 družstva – v každé kategorii jedno. Nejmladší kategorii – Čerťata – reprezentovaly Vršovické Zombice ve složení Anička Skvrnová, Bětka Křížová, Thea Panova a Sofinka Hlaváčková. Celkem se holky umístily na krásném 14. místě z celkových 23 družstev, což zaslouží velkou pochvalu, protože pro některé z nich to byl úplně první závod v životě.

V kategorii Čertice jsme měli zastoupeno družstvo Vrovičtí tukani – kde dívky zaujaly 14 příčku a v nejstarší kategoii Ďáblice se Vršovičtí medvědi postaraly o 12. místo.

Všem děvčatům gratulujeme k hezkým výsledkům a hlavně k tomu, že až ve 40 stupňovém vedru prošly celým závodem, který skončil vyhlášením až v půl 6 večer, bez úhony. Dík také rodičům, že s námi vydrželi i za těchto podmínek až do konce.

kompletní výsledky najdete zde   Certi16

20160625_004 20160625_018IMG_6260P1080296