Lednový časopis eSokol

e-Sokol1_2015_Clanek
Počátkem ledna si Česká obec sokolská připomenula významné výročí své novodobé historie – 7. ledna uplynulo čtvrt století od od ustavujícího sjezdu ČOS, který znovu obnovil Československou, resp. Českou obec sokolskou. Na to, jak to tenkrát bylo a co samotnému sjezdu předcházelo, vzpomíná v lednovém vydání sestra Dagmar Evaldová. Akcím, jimiž si budeme po celý rok toto výročí připomínat, se věnuje na stránkách časopisu náčelník ČOS bratr Petr Svoboda. Časopis samozřejmě přináší řadu dalších zajímavých informací z dění v župách a jednotách a neapomíná ani na metodický materiál.

Celé lednové vydání si můžete stáhnout zde.
eSokol1_2015

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *