Listopadový časopis eSokol

e-Sokol11_2014Clanek

Elektronické vydání časopisu Sokol, které vyšlo koncem listopadu, přináší informace o podzimním dění v Sokole – jak v ústředí ČOS, tak v župách, jednotách a oddílech. Tak jako každoročně, i letos se v závěru roku hodnotil končící kalendářní rok u hovořilo o plánech a úkolech v roce následujícím. Tak tomu byl i na  pracovním semináři žup či na srazu župních náčelnic a náčelníků. Především se ale v Sokole cvičilo a závodilo – ať již to bylo v bazénu o pohár starostů pražských žup, nebo v mezinárodním závodu dívek a chlapců ve sportovní gymnastice. Zkrátka – i v tomto vydání řadu článků, dokládajících pestrost dění v Sokole – ať již v sokolské všestrannosti, ve vrcholovém a  výkonnostním sportu či v oblasti vzdělávání a kultury.

Ke stažení:

eSokol 11 2014_final-1