LVT Vlachovice 2016 – POKYNY

Sokol Praha Vršovice, oddíl sportovní gymnastiky

Pokyny LVT Vlachovice 2016

Od 14.8. do 28.8.2016

Sraz: V neděli 14.8. na místě do 15,00 hod

Doprava: Individuální

Stravování: Začne večeří 14.8. a končí obědem 28.8.2016

Odjezd: V neděli 14,00 – 14,30 hod

S sebou: Kartičku pojišťovny nebo její kopii, prohlášení o bezinfekčnosti, seznam léků (pokud nějaké dítě bere) případně popis zdravotního stavu, láhev na pití, kolo – helma nutná, drobné hry, knížku, blok na kreslení, karty, stolní hry, nejméně 2x sportovní obuv – tenisky, obuv do místnosti, pokud možno modré trenýrky, tričko bílé s nápisem a znakem sokola, tréninkové šponovky nebo tepláky (metání na hříbku), holinky, pláštěnka nebo nepromokavá bunda, plavky a další věci jak je obvyklé. Seznam věcí dítěte pokud možno s označením jménem nebo alespoň inicály a telefonní spojení na rodiče.

Trasa z Prahy: Po D1 směr Brno sjet na 118,5 km (Velký Beranov) a odbočit směr Žďár nad Sázavou (silnice č. 353). Ve Žďáře na křižovatce kruhového tvaru odbočit vlevo na Nové Město na Moravě a znovu na další křižovatce (světelné) doprava na Nové Město na Moravě (silnice č. 19 nebo 150). Po projetí vesnice Radňovice po cca 1 km odbočka vlevo – na směrovce je napsáno Tři Studně, Hotel SKI, po dalších cca 500 m před železničním přejezdem opět odbočit na křižovatce vlevo. Zde směrovník Tři Studně a Vlachovice (5 km). Ve Vlachovicích na levé straně zastávka autobusu, na pravé straně bíle oplocená budova firmy INSTUP, zde odbočit vpravo, proti hned vjezd do areálu penzionu.

Druhá možnost:

Ve Žďáře neodbočit na Nové Město, ale pokračovat přes náměstí a dále až k odbočce vpravo na Sněžné. Po průjezdu obcí Sklené cca 2 km křižovatka T, zde vpravo přes Tři Studně a dále příjezd do Vlachovic z druhé strany než výše uvedeno.

Michal Šteffl v.r., Pavel Zítko v.r.                                             Mgr. Petr Syrový

vedoucí LVT                                                                           předseda oddílu

Poznámka: Při týdenním pobytu platí ukončení i zahájení obdobně jako u celého pobytu (ukončení 1. týdne v neděli 21.8. obědem, zahájení 2. týdne v neděli 21.8. večeří).