Česká pojišťovna mistrovství ČR 2014 v olympijském šplhu

MCRSplh2014_clanek
Ten kdo si nechal ujít velkolepou atmosféru Mistrovství republiky 2014 v olympijském šplhu na laně, bez přírazu nohou, určitě lituje. Závod proběhl v 13. 12. 2014 obchodní galerii Harfa za nečekaných výsledků a osobních rekordů.

Výsledky kategorie žen

Za náš oddíl závodila v kategorii žen Marcela Moláčková, která obsadila ve šplhu na 4 m laně 4. místo s nejlepším časem: 7,45s Gratulujeme.

Výsledky kategorie mužů

Ve vrcholném záveodě mužů na 8 m jsme měli dva oddílové zástupce. Kluci se poslední měsíce poctivě na závod připravovali a tak bylo jasné, že se musí poctivý trénink někde ukázat. A bylo tomu tak! Michal Vopelka překonal svůj nedávný osobní rekord z písku a lano zdolal v čase 10,94 s, což vedlo celkově ke krásné 26. příčce. Filip Šmejkal obsadil v neuvěřtelném čase 7,37s 9. místo. Gratulujeme k úspěchům, jen doplním, že v kategorii mužu se zúčastnilo celkem 30 závodníků.

Podrobný report ze závodu MČR naleznete na stránkách www.světšplhu.cz, nebo můžete shlédnout velmi povedený sestřih ze závodu zde:
http://youtu.be/qj6XTiE2_SE?list=UUNd5GOSJZZY5piAX2N2B4aQ

Krásné fotografie závodu můžeme díky fotografovi Martinu Kozákovi shlédnout na jeho webu.

mcr_2014_GV1Q0705_micro

Ke stažení:
IconVysledky_keStazeni kopie

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *