MEZISTÁTNÍ UTKÁNÍ AUT-CZE-GER-POL junioři

Letošní přátelský závod čtyř zemí (Česko, Polsko, Německo, Rakousko) ve sportovní gymnastice juniorů se konal v rakouském Klagenfurtu v sobotu 7.5.2016 Mezi nominovanými byl i vršovický junior Jakub Švehlík.

Utkala se mezi sebou čtyři družstva juniorských gymnastů: Rakousko, Česko, Polsko a Německo. Naše barvy hájili: František Černý – TJ Sokol Brno I, Jakub Švehlík –  TJ Sokol Vršovice, Martin Fiala – TJ Sokol Brno I, Ondřej Kalný – SK Hradčany Praha, Daniel Ponížil a Jindřich Šafran – oba TJ Prostějov. V závodě, který byl velice vyrovnaný, naši obsadili 2. místo s celkovým počtem bodů 301,75. Na nejvyšší stupínek vystoupili Rakušané – 306,10 bodů, třetí byli Poláci – 300,15 a na čtvtém míste skončili Němci – rovných 300 bodů.

Juniorům gratulujeme k hezkému bodovému výsledku a přejeme jim hodně úspěchů na Mistrovství Evropy v Bernu.

Kompletní výsledky najdete zde: 

Výsledky Klagenfurt

PAP_2032 PAP_1821 PAP_2214PAP_2114 PAP_2176