Mgr. Monika Pinkavová – bývalá trenérka SGŽ

Mgr. Monika Pinkavová, narozena 1983, byla trenérkou dívek. Gymnastice se sama věnovala pod vedením PhDr. Hanky Dvořákové v klubu AC Sparta Praha. Na FTVS UK vystudovala TV a sport se specializací – sportovní gymnastika (I. třída) a učitelství TV – Bi. Ze zájmu absolvovala i bakalářské studium fyzioterapie. Pracovala jako asistentka na katedře gymnastiky FTVS UK. Ve volném čase se věnuje modernímu tanci. Od r. 2005 působila dva roky jako trenérka mladších děvčat Sparty Praha. Od r. 2010 je trenérkou Sokolu Praha Vršovice. S přípravou děvčat dále vypomáhá Monika Vojáčková – vedoucí trenérka přípravky a Barbora Smělá – baletní pedagog. V současné době se zabydluje u protinožců. Všichni jí přejeme hodně úspěchů do dalšího životního období.Monika Pin