Pozor, byla u nás televize!

Lvíčata, tak se jmenuje zábavný sportovní magazín pro holky a kluky, který dětskýma očima mapuje dění ve světě sportu. V díle o sportovní gymnastice se televizní štáb rozhodl pátrat právě u nás. Magazín moderuje Aleš Valenta, lvíček Filip a malá lvice Leona. Pořad pro děti je zaměřen na nejžhavější novinky ze světa sportu a poskytuje dobré rady všem malým a velkým sportovcům.

Screen shot 2015-02-05 at 1.48.12 PM

 

 

 

 

 

 

 

 


Přehrát video Lvicata – sportovni gymnastika chlapci

Jsme rádi, že si pořad vzpoměl právě na odvětví mužské sportovní gymnastiky, které je mediálně naproti ostatním sportům značně opomíjené. Lvíčata představují sport jako životní styl a dobrou náplň volného času. Formou, atraktivitou a náplní pořadu motivují děti ke sportování, pohybu a zdravému životnímu stylu. V tomto díle se můžete těšit na rozhovor s Martinem Konečným, krásným prostřihem z našeho tradičního vánočního závodu a rozhovory s našimi dětmi, trenéry a rozhodčími.

Gymnastika však v tomto pořadu nebyla poprvé. V loňském roce byl natočen díl, věnující se zěnské sportovní gymnastice a je stejně zajímavý jako díl letošní. Pokud tedy máte ještě chvilku, doporučuji shlédnout i tetno starší díl, natočný v brněnské tělocvicně. 
Screen shot 2015-02-05 at 10.30.39 AM
Přehrát video: Lvíčata – sportovní gymnastika dívky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *