Praha sportovní je tu zase!

tsz_ilu

Protože v době vánočních svátků je provoz sokola značně omezen, je možné v tuto zimní dobu využít i jiné možnosti, jak si rozhýbat tělo po vánočním přejídání. Jednou takovou možností je projekt týden sportu zdarma – Praha Sportovní, který proběhne v období 25. – 31. prosince, kdy je možné zcela zdarma navštěvovat vybraná sportoviště. Praha sportovní je výborný projekt, kdy je možné si vyzkoušet i jiné sportovní aktivity, bohužel však musím upozornit na značnou návštěvnost areálů, proto pokud se vydáte sportovat z vlastní zkušenosti doporučuji, si na frekventovanější místa klidně trochu přivstat, nebo se vyhnout výrazně známým sportovištím :)

Důležité informace o projektu
Více informací a seznam vybraných sportovišť naleznete na stránkách projektu http://www.prahasportovni.cz/projekty/tyden-sportu-zdarma

 


 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *