Přebor Hl. m. Prahy – SGm

V pátek 13.5. se na Dlabačově v tělocvičně SK Hradčany konal Přebor Hlavního města Prahy. Chlapci ze Sokola Vršovice byli zastoupeni jak v družstvech, tak v jednotlivcích v kategoriích nejmladší žáci, mladší žáci, starší žáci, kadeti a muži.

V nejmladších žácích si nejlépe vedl Marek Krátký, který obsadil 19. místo z celkového počtu 33 závodníků, v mladších žácích zvítězilo družstvo Vršovice A ve složení: Barus, Beneš, Franěk, Zítko a zároveň v jednotlivcích Adam Zítko obsadil příčku nejvyšší s počtem bodů 66,75.

Ve starších žácích na bedně skončil Jakub Zítko na druhém místě s počtem bodů 65,8 a Jarda Skokan na nepopulárním místě 4.

Kategorii kadetů ovládli od 2. místa vršovičtí chlapci a jako jediný muž závodil i Michal Vopelka.

 Přehled SPV P. Prahy_jaro_2016 

Výsledky

D8C_7233 D8C_7270 D8C_7308 D8C_7312