Přebor Prahy družstev žen ve sportovní gymnastice 2014

V sobotu 22.11.2014 se konal Přebor Prahy v tělocvičně TJ Bohemians. Za oddíl TJ Sokol Praha Vršovice soutěžily v nejmladších žákyních Březinová Viktorie, Lokvencová Tereza, Kučová Lucie, Nováková Anežka, Králová Anna a hostující Solarová Anežka.

Družstvu se dařilo, jen kladina se kvůli několika pádům moc nepovedla. Celkem skončily na hezkém 9. místě s bodovým ohodnocením 124,8 bodů ze 12 soutěžících družstev.

Ve starších žákyních za Vršovice soutěžila Adéla Fialová, která skončila v jednotlivkyních na 6. místě s bodovým ohodnocením 41,1 bodů. V hodnocení družstev vytvořila ještě s dalšími jednotlivkyněmi družstvo za Pražský gymnastický svaz, které se umístilo na 3. místě. V neposlední řadě patří dík i trenérce Monice Pinkavové, která své svěřenkyně pilně připravuje.

Ke stažení:

IconVysledky_keStazeni kopie

 

 

 

 

 

 


 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *