Únorový časopis e-Sokol

e-Sokol12_2014_clanek

Letošní rok je pro ČOS ve znamení několika výročí – v lednu uplynulo 25 let od znovuobnovení Sokola, v květnu si připomeneme 90 let od otevření Tyršova domu a začátkem července tomu bude 25 let, co se v Paríži konal 7. slet pořádaný Ústředím československého sokolstva v zahraničí, na němž se po dlouhé vynucené přestávce sešli, a to i při společném veřejném cvičení, českoslovenští a zahraniční sokolové. Těchto událostí se na svých stránkách dotýká i únorové elektronické vydání časopisu Sokol: sokolové z Lyse nad Labem vpomínají na dobu, kdy se v únoru 1990 znovu obnovovala jejich tělocvičná jednota, výročí Tyršova domu připomíná Rok sokolské architektury a editorial přichází s výzvou pro pamětníky – přímé účastníky pařížského sletu k zasílání svých vzpomínek na tuto událost.

Únorové vydání se samozřejmě věnuje i dalším tématům – ať již je to přebor ČOS v TeamGymu Junior, přeborům ČOS v běhu na lyžích, ve volejbale, úspěchům sokolských sportovců v různých soutěží, své místo zde má rovněž metodický materiál.

eSokol2_2015

Únorové vydání časopisu naleznete ke stažení zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *