Výsledky memorialu Víta Somolíka 2014

MemorialVitaSomolikaNadclanek
V sobotu proběhl již 20. ročník memoriálu Víta Somolíka ve sportovní gymnastikce žáků v našem vršovickém sokole. Závodu se letos účastnilo ve 22 družstvech celkem 63 závodníků.

20.memorial Vita Somolika

V kategorii začínající se 43 závodníky, obsadili stupně vítězu dokonce 3 závodníci ze Sokola Zlín: 1. Matyáš Červinka (celkem 37,25 bodů), 2. Martin Pospíšil (37,20 bodů), 3. Tibor Kovaljov (36.95 bodů). Nejlepším vršovickým závodníkem v této kategorii se stal pod vedením trenéra Jaroslava Boltnara 6. Prokop Spilka s celkovým počtem 36,30 bodů.

20.memorial Vita Somolika TJ SOKOL VrsoviceV kategorii čtyřboje mladších žáků,
byl již počet účastníku podstatně nižší. Stupně vítězů obsadili 1. Šimon Spilka (42 bodů) závodník TJ Sokola Praha Vršovice svěřenec trenéra Petra Syrového, 2. Matěj Šmíd (41.6) ze Spartaku Sezimovo Ústí, 3. Milan Neshyba (41,5 bodů) KSG Znojmo.

20.memorial Vita Somolika TJ SOKOL Vrsovice

Tradičně se také pořádá vrcholný závod memoriálu: Hrazda Víta Somolíka (hrazda byla Somolíkovým  nejoblíbenějším nářadím.) Do tohoto závodu postupuje 7 závodníků ze závodu mladších žákú, kteří na hrazdě obdrželi nejvyšší známku. Letos na tuto kategorii zaútočili pouze dva oddíli a to spolu s naším oddílem Vršovic už jen oddíl TJ Spartak Sezimovo Ústí. Na prvních třech příčkách se umístili ze Sokola Praha Vršovice: 1. Šimon Spilka (10,55 bodů) 2. Antonín Jakubův (10,15 bodů) 3. Jaroslav Skokan (9,45 bodů). Gratulujeme!

Po závodě se konalo také gymnastické setkání a oslava 85. narozeniny trenéra pana Vláčila.
Více fotografiíí je možné shlédnout v sekci galerie.

Ke stažení:

IconVysledky_keStazeni kopie

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *