Výsledky ve šplhu – Memorial Karla Hofmana 2015

 SplhVansdorf2015_clanekV neděli 8. 2. 2015 se konal první ročník memoriálu Karla Hofmana. Když se začátkem loňského roku donesla smutná zpráva o tragické smrti jednoho z velkých osobností olympijského šplhu – Karla Hofmana. Horolezce, organizátora tradiční Velké ceny Varnsdorfu, ale hlavně úžasného člověka. Na jeho počest byly tyto závody pojmenovány VC Memoriál Karla Hofmana.

Memoriál pořádal Horolezecký klub Varnsdorf, a ani zde nechyběl náš reprezentat Filip Šmejkal, který byl na závodě jako náš jedinný oddílový zástupce.. Filip obsadil krásné  8. místo s nejlepším časem 8:10s. O příčky vítězů se poprali 1. Štěpán Muchka s časem 6:48 s, 2. Tomáš Filip s časem 6:99 s., 3. Ondřej Košťák s časem 7:26 s.
Více informací o zprůběhu závodu naleznete zde.


 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *