Výsledky XIX. ročníku Šplhu schodištěm

SplhSchodistem_clanek

V sobotu 7. 3. 2015 se konal závod ve šplhu v Sokole Pražském. Jako již tradičně, ani letos se neobešel bez našich závodníků.

V kategorii žen vyhrála Veronika Szabóová z Poděbrad v čase 6,04s. Druhou příčku obsadila bohužel již naše bývalá klubová závodnice Marcela Moláčková v osobním rekordu 6,93s. Bronzovou příčku uhájila Marcely mladší sestra Natálka.

V soutěži mužů obsadil úžasnou 7. příčku Filip Šmejkal s časem 7,59s a o pouhé 0,01s porazil Václava Kotlanů. Náš druhý závodník Michal Vopelka se umístil na 28. pozici s časem 11,45s a zajistil si stejně jako Filip postup na MČR již na začátku sezóny.

Více zde: http://www.svetsplhu.cz

 

Výsledky ke stažení:

IconVysledky_keStazeni kopie


 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *