Výsledky závodu Písecký Šplhavec 2014

V sobotu 25.10. proběhla v Písku Velká cena Olympijského šplhu na laně bez přírazu nohou. A jako každý rok byl tento závod opět ve znamení rekordů. Závodu se účastnila početná skupina z oddílu sportovní gymnastiky Praha Vršovice.

Záznam závodu Písecký šplhavec 2014

Kategorie mužů na 8 m

V kategorii mužů se z oddílu umístil nejlépe 5. Filip Šmejkal s nejlepším časem 7,63 s, dále pak 15. Michal Vopelka, kterému se příprava na závod vydařila a překonal v Písku svůj osobní rekord v čase 11,56 s. A s časem 14,19 s se na 23. místě umístil vršovický závodník Jan Čermák.

Kategorie žen na 4,5 m

Nejlépe se umístila jako druhá v kategorii žen Marcela Moláčková s časem 7,62 s, za nepřekonatelnou závodnicí Veronikou Szábovou ze Sokola Poděbrady. Jako 4. se časem 7,9 s umístila Monika Bohmová, která si splnila potřebonou kvalifikaci na MČR.

Podrobnější report ze závodů i s výslednými časy všech závodníků naleznete na http://www.svetsplhu.cz/news/pisecky-splhavec-2014/, kde mimo jiné naleznete i podrobné informace o tomto sportu.

Za dodání podkladů pro střih videa patří doděkování Janu Štěpánkovi, za dodání fotografii Marcele Moláčkové. 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *