ZAČÍNÁ 3. ROČNÍK ANKETY “DÍKY TRENÉRE”

podpis_mail_f_uprava_nahledŽe se na trenéry dětí a mládeže zapomíná a dětské sportování je přehlížené? Tak tohle přesně chce změnit sportovně-společenská akce Díky, trenére. V lednu odstartoval její
3. ročník. Opět je možné na webové stránce nominovat vaše oblíbené trenérky a trenéry ze všech možných sportovních klubů. Nejen že jim poděkujete za jejich obětavou práci, ale zároveň je přihlásíte do soutěže o prestižní zahraniční stáže nebo finanční podporu klubu. Organizátoři za dva roky dostali tipy na skoro 3000 trenérů z 55 sportovních odvětví. 

V prvním ročníku soutěže se na 2. místo dostala i naše gymnastická trenérka paní Ivana Křístelová ze Znojma a do úzkého výběru druhého ročníku se probojovala i vítkovická trenérka Gabriela Hynek.

Své oblíbené trenérky a trenéry nominujte na: www.dikytrenere.cz1 2 3 3a 4 5 6